Spolek rodičů

Spolek rodičů a přátel školy při Mateřské škole Nad Štolou 6 je nezávislým spolkem rodičů a jiných zákonných zástupců dětí MŠ.

Spolek funguje na základě dobrovolnosti a společného zájmu rodičů a zákonných zástupců dětí, které se zajímají o výchovu předškolních dětí a práci MŠ podle zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Hlavním posláním Spolku je spolupráce rodičů a zákonných zástupců dětí s MŠ a podpora činnosti mateřské školy nad rámec, který poskytuje obec a stát.

Název: Spolek rodičů a přátel školy při mateřské škole v Praze 7, Nad Štolou 6

sídlo: Nad Štolou 1277/6, Praha 7, 170 00

Členové výboru spolku: Lenka Baláková, Marek Kopeć, Barbora Nečasová

Vážení rodiče / zástupci rodičovských spolků,

děkujeme Vám za milé setkání na radnici P7 ve středu 24.11. Aktivity, které na svých školách děláte či plánujete, jsou velkou inspirací. Děkujeme Vám za ně!

V příloze najdete nejdůležitější výstupy, odkazy a kontakty, kromě jiného:

• jak se přihlásit k odběru dotačního zpravodaje,
  • jak na individuální a programové dotace,
  • jak postupovat při zakládání spolku,
  • kde sdílet akce Vašeho spolku
  • a další.

Nově byla vytvořena také skupina Rodičovské spolky Praha 7: https://www.facebook.com/groups/560778971778523

Neváhejte se na nás s čímkoli obrátit.

Těšíme se na spolupráci a další setkání s Vámi!

Sylva Svobodová (608 584 482)

Tereza Rafoth (605 709 770)